Trochę o nas…

W 2021 roku w Mierzwinie został otwarty Lawendowy Bazar Nantesa – miejsce to służy nie tylko prezentacji lokalnych produktów w formie stoisk targowych z możliwością organizowania warsztatów i wykładów, ale także stanowi centrum wprowadzania innowacyjnych technologii hodowli z wykorzystaniem plazmowanej wody firmy Nantes, która znacząco podnosi efektywność upraw.

Podczas Lawendowego Bazaru goście mogą nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu, ale również zobaczyć zaawansowaną komorę do modyfikacji struktury wody, poznać proces pozyskiwania hydrolatów i olejków eterycznych w autoklawie, a także inne zastosowania wody plazmowanej firmy Nantes. Lawendowy Bazar Nantesa to miejsce, które również prowadzi własne uprawy ziół, badane pod kątem oddziaływania plazmowanej wody, i jest ośrodkiem wdrażającym na skalę przemysłową wyniki tych badań. Z tutejszych upraw będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy, które znajdą zastosowanie w kosmetykach i aromaterapii.

Chcesz zostać wystawcą bądź wykładowcą na Lawendowym Bazarze Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065 lub napisz na maila w.oszczeda@nantes.pl!