Kiedy kolejne Lawendowe Bazary Nantesa? Zobacz kalendarium!


Pytacie ciągle o kolejne spotkania w Mierzwinie, więc prezentujemy Wam terminarz nadchodzących spotkań i niektóre szczegóły programu poszczególnych spotkań. Z czasem na stronie lawendowy.nantes.pl podamy dokładny program każdego Bazaru. Śledźcie tę stronę.

Na razie prezentujemy Wam pewne informacje i specjalnych spotkaniach na Bazarach. Oprócz nich jak zawsze będą stoiska, naturalne i prozdrowotne produkty i inne atrakcje : )

5 września każdy uczestnik wykładu o prozdrowotnych i cennych dla roślin właściwościach wody zdeklastrowanej będzie miał okazję kupić pięciolitrowy karton wody plazmowanej Nantes w celu wykonania własnych eksperymentów i doświadczeń za… 1 złoty!

Więcej o wodzie przeczytacie TUTAJ.

WIECEJ DETALI O 5 WRZEŚNIA JUŻ WKRÓTCE!

11 września zaprosimy Was na wykład: Osiągnięcia polskich naukowców w walce z Covidem. Spotkanie z Magdą Flicek i Zdzisławem Oszczędą poprowadzi redaktor Jan Pośpieszalski.
Spotkamy się także 12 września!

18 września gościem Lawendowego Bazaru Nantesa będzie prof. dr hab. inż Elżbieta Pisulewska z Instytutu Zielarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. Poprowadzi ona wykłady:
Wymagania glebowo-klimatyczne roślin zielarskich.
Jak zakładać ogrody zielarskie.
Spotkamy się także 19 września : )

Wstępnie planujemy kolejne Lawendowe Bazary Nantesa w dniach:
26 września
3, 7, 17, 24 i 31 października!

Więcej o wodzie dowiesz się TUTAJ.

Lawendowy Nantes znajdziesz tutaj na mapach Google i TUTAJ na Facebooku. Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Kilka słów o nas:
W Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można będzie dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do naszego wydarzenia na Facebooku.

Agroturystyka Lawendowy Nantes dysponuje dwoma dużymi apartamentami i dwoma pojedynczymi pokojami.