3 lipca w Mierzwinie doktor Jerzy Jaśkowski. Lawendowy Bazar Nantesa zaprasza!

Doktor Jerzy Jaśkowski

Już w tę niedzielę w Mierzwinie dwa znakomite wykłady i oczywiście producenci zdrowej żywności oraz oryginalnych wyrobów. 3 lipca Lawendowy Bazar Nantesa potrwa od 10 do 18 – wstęp wolny!

W samo południe, o godzinie 12, zapraszamy na wykład doktora Jerzego Jaśkowskiego. Jego tematem będą środowiskowe zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

O godzinie trzynastej zapraszamy na wykład o znaczeniu „żywności funkcjonalnej” w naszym zdrowiu. Opowie o tym Barbara Stróżecka z firmy Flavon. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Jak co dwa tygodnie, tak i tej niedzieli Mierzwinie gościć będziemy znakomitych wytwórców zdrowej żywności z ich produktami. Zapraszamy na ich stoiska na zakupy tego co smaczne i zdrowe. Będą także wytwórcy biżuterii czy wyrobów z Lawendy.

A gościć będziemy m.in.:

Sklep Unikat – biżuteria z kamieni naturalnych,
Izerskie smaki – wegańskie wyroby, ciasta,
Gospodarstwo rolne „Z ukłonem ku naturze” – zioła, syropy, herbatki, świeże warzywa, kiszone warzywa, octy,
Zagroda na Pograniczu – sery kozie
Flavon – książki, porady żywieniowe – żywność funkcjonalna,
Sery z Lubania – sery kozie i chleby smakowe,
Nantes – Woda plazmowana, Lawendowy Hydrolat Nantesa,
Miody z Niemstowa – miody,
Chandelle – wyroby z lawendy: chleb lawendowy, dżemy itp.
Manufaktura dobrego smaku – wędliny, sery

Wstęp na Bazar jak zawsze jest bezpłatny!

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. będziemy tam informować o wszelkich nowościach. 

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

W zeszłym roku Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.

Jak do nas trafić? KLIKNIJ TUTAJ.