9 października gościmy Huberta Czerniaka, Dominikę Abramowicz i Renatę Górę. Lawendowy Bazar Nantesa zaprasza do Mierzwina!

Hubert Czerniak, Dominika Abramowicz i Renata Góra – to nasi wykładowcy podczas ostatniego Lawendowego Bazaru Nantesa na świeżym powietrzu. Od  listopada będziemy spotykali się w Lawendowej Stodole. 

Wykłady, jak zawsze, rozpoczną się od godziny 12:
Hubert Czerniak opowie o tym, jak przywrócić sprawność stawów,
Dominika Abramowicz wyjaśni tajemnice biorezonansu,
Renata Góra zaprasza na wykład: Myślenie, czucie a harmonia ciała, czyli energetyka zdrowia.

Hubert Czerniak

Hubert Czerniak jest lekarzem chorób wewnętrznych z ponad 25-letnim stażem oraz dyplomowanym naturopatą. W maju 2020 r. Naczelna Rada Lekarska zawiesiła mu na 2 lata prawo wykonywania zawodu i w chwili obecnej nie praktykuje jako lekarz.
Łączy medycynę akademicką, ponieważ, jak mówi, wiedzy mu nikt nie odebrał, z medycyną komplementarną, holistyczną, dzięki temu uzyskuje efekty terapeutyczne w chorobach uznawanych dotąd za nieuleczalne. Udziela porad i wskazówek naturoterapeutycznych.

Renata Góra

Renata Góra  to specjalista i szkoleniowiec diagnostyki holistycznej opartej na Skaningowej
Diagnostyce Termoregulacyjnej według modelu heidelberskiego STRD, i systemach
diagnostyki nieliniowej oraz wiedzy akademickiej.
Jest praktykiem medycyny naturalnej i energetycznej, z wykształceniem medycznym. Podczas Bazaru udostępni uczestnikom bezpłatne zabiegi terapii światłem i kolorami. Przekaże gościom informacje i materiały na temat osiągnięć Światłoterapii fulerenu C 60 a także okulary rewitalizujące i regulujące biostruktury oka.

Dominika Abramowicz

Dominika Abramowicz jest psychologiem i do swojej pracy terapeutycznej z klientami wykorzystuje Biorezonans, którym między innymi wspomaga ich układ nerwowy i poprawia stan psycho-emocjonalny.  Biorezonans do swojej pracy gabinetowej wdrożyła kilka lat temu, co pozwala jej holistycznie podejść do zdrowia jej pacjentów. Kilkuletnia praktyka z Biorezonansem pokazała jego szerokie możliwości, o których opowie podczas wykładu w Mierzwinie.

Jak zawsze na Lawendowym bazarze Nantesa nie zabraknie ciekawych wytwórców i wystawców! Bedą z nami:

Forever Livingnaturalne suplementy z aloesu
Forest Frog Leśna Żabadekoracje z roślin stabilizowanych
NaolivieniEkologiczne produkty prosto z Grecji
Gospodarstwo rolne „Z ukłonem ku naturze”zioła, syropy, herbatki, świeże warzywa, kiszone warzywa, octy
Zagroda na Pograniczusery kozie
Kozie Kopytkasery kozie i chleby smakowe
NantesWoda plazmowana, Lawendowy Hydrolat Nantesa
Miody z Niemstowamiody
Manufaktura dobrego smakuwędliny, sery
Foreverprodukty na bazie czystego miąższu aloesowego
Biowellterapia światłem, badanie aury kolorami, okulary rewitalizujące i regulujące biostrukturę oka.
Chandellewyroby z lawendy: chleb lawendowy, dżemy itp.
Zapach Karkonoszyświece sojowe i rękodzieło 
Canola100% naturalny olej rzepakowy tłoczony na zimno, bez żadnych dodatków toksycznych i bez chemizacji
Duolifenaturalne kosmetyki i suplementy 
Eterycznabiżuteria z kamieni naturalnych oraz świece z wosku rzepakowego z autorskimi kompozycjami zapachowymi robionymi wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych.
Unikatbiżuteria z kamieni naturalnych

Zapraszamy Was do Mierzwina od godziny 10 do 18. Wstęp na bazar jest bezpłatny.

Jak do nas trafić? KLIKNIJ TUTAJ.

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. będziemy tam informować o wszelkich nowościach. 

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazarze Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!

W zeszłym roku Mierzwinie powstało miejsce o nazwie Lawendowy Nantes, które jest jednocześnie centrum prezentacji lokalnych produktów na stoiskach targowych z miejscami na warsztaty i salą kinową, oraz sercem wdrażania technologii hodowli z użyciem wody plazmowanej, która podnosi kilkukrotnie efektywność upraw i agroturystyką.

Podczas Lawendowego Bazaru można dowiedzieć się wiele nie tylko o zdrowiu, ale także obejrzeć dużą komorę do zmiany struktury wody, poznać technologię pozyskania w autoklawie hydrolatu i olejków eterycznych oraz inne zastosowania wody plazmowanej. Lawendowy Nantes to nie tylko miejsce spotkań i agroturystyka. To również uprawia ziół, które przebadano na oddziaływanie wody plazmowanej i ośrodek wdrażający na skalę przemysłową wyniki badań naukowych. Z tutejszej plantacji będą pozyskiwane olejki i hydrolaty z lawendy używane do kosmetyków i aromaterapii.