Traumy i leki w medycynie chińskiej – 16 kwietnia warsztaty z Izabelą Adamowską – ilośc miejsc ograniczona!

Izabela Adamowska

16 kwietnia od godziny 12 do 15 zapraszamy na trzecią część warsztatów Izabeli Adamowskiej pt. „Traumy i leki w medycynie chińskiej. Preparaty ziołowe i protokoły złożone. Narzędzia dodatkowe z medycyny zintegrowanej, w tym homeopatii.”

W trakcie warsztatów swoje wystąpienie będzie miał także Zdzisław Oszczęda, który opowie o swoich doświadczeniach pracy z biorezonansem i dietą zgodną z grupą krwi.

Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 511 477 065 za pomocą SMS. Rezerwacje potwierdzimy.

Warsztaty odbędą się w Lawendowej Stodole w Lawendowym Naniesie w Mierzwinie, czyli TUTAJ.

Izabela Adamowska od 16 lat praktykuje jako terapeuta medycyny niekonwencjonalnej, zielarz i fitoterapeuta. Od 10 lat jest czynnym praktykiem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, uczennicą ITCM DAO Kraków i Uniwersytet Campus Brokshim w Tel Avivie. W terapiach korzysta z technik i metod w oparciu o pracę z energiami i elektrycznością zakotwiczoną w ciele ludzkim oraz na bazie zmian szlaków metabolicznych, w czym pomaga jej akupunktura tradycyjna, akupunktura interwencyjna i przeciwbólowa japońska według metod dr TANA, dr YAMAMOTO, starorosyjska medycyna ludowa, magnetoterapia systemu Osamu Ito i Kikko Matsumoto. 

Dzięki pracy technikami i metodami hirudoterapeutycznymi opracowanymi przez Zespół ITCM DAO Kraków przy współudziale ukraińskich i rosyjskich profesorów osiąga doskonałe efekty powrotu do równowagi ciała. Praktykuje również jako klawikoterapeuta metodami opracowanymi przez dr Ferdynanda Barbasiewicza oraz dr Janusza Kołodziejczyka. Aktualnie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, jako terapeuta manualny oraz jestem członkiem Międzynarodowej Izby Hirudoterapeutycznej a także należy do Europejskiej Izby Akupunkturzystów. Uczestniczy też w wyprowadzaniu chorych ze stanów śpiączki klinicznej.