Festiwal Kultury Zdrowia PEŁNIA ZDROWIA BEZ LEKÓW

NAJWIĘKSZE W POLSCE SPOTKANIE NASZEGO ŚRODOWISKA POŚWIĘCONE MEDYCYNIE NATURALNEJ, KLASYCZNEJ, ZIOŁOLECZNICTWU I PROFILAKTYCE PROZDROWOTNEJ

Niezmiernie nam miło poinformować, że Pan Zdzisław Oszczęda i Pani Jolanta Sypuła wygłoszą podczas tegorocznej edycji Festiwalu Kultury Zdrowia PEŁNIA ZDROWIA BEZ LEKÓW swoje prelekcje na poniższe tematy:

? „Poznaj swoje pochodzenie i swoje geny. Jedz i żyj zgodnie z grupą krwi.”?
? „Jesteśmy wodą; woda jakiej nie znacie – Woda plazmowana.”?

Zdzisław Oszczęda – odkrywca, wynalazca, pasjonat. W 2007 roku rozwiną działalność firmy Nantes w kierunku rozwoju procesów związanymi ze zmianą struktur materiałów. Jej największym osiągnięciem jest produkcja zdeklastrowanej wody przy pomocy reaktora niskotemperaturowej plazmy. Współautor licznych publikacji naukowych i patentów z zastosowaniem wody plazmowanej.

?„Nie ma życia bez enzymów”?
?„Zaparcia, czy to twój problem?”?

Jolanta Sypuła – dyplomowany naturopata, w swojej pracy kieruje się zasadą, że medycyna naturalna z medycyną klasyczną nie powinny się wykluczać, a wzajemnie wspierać i integrować. Wierzy w to, że terapie naturalne zapewniają wszystko co potrzebne w utrzymaniu właściwego stanu zdrowia w sposób naturalny, a całościowe podejście pozwala docierać do podłoża problemu a nie tylko łagodzić i maskować jego objawy. Celem jest przywrócenie homeostazy organizmu oraz uruchomienie procesów samoregulacji i zdrowia.

Już 2 marca 2024 r. zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów na wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów zdrowego stylu życia, które odbędzie się w samym sercu Katowic, w pierwszą sobotę marca, blisko legendarnego Spodka, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK). Nie może Ciebie zabraknąć!

DODATKOWO będą mogli Państwo skorzystać z darmowego badania biorezonansem, ale o nich opowiemy już bliżej wydarzenia.

Organizatorami tego niezwykłego wydarzenia są: Pełnia Zdrowia oraz miesięcznik Zdrowie bez Leków, którzy dla Was łączą siły.

Oprócz Zdzisława Oszczędy i Jolanty Sypuły w wydarzeniu wystąpią znani i lubiani eksperci, m.in.: prof. Andrzej Frydrychowski, dr Bożena Kilarski, prof. Paul Clayton, prof. Bożena Muszyńska, dr Krzysztof Krupka, lek. Witold Kowalewski czy lek. Marek Ślusarski.

O całym wydarzeniu przeczytacie tutaj.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Do zobaczenia!