Jolanta Sypuła ponownie w Lawendowym Nantesie!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że już 27 i 28 lipca odwiedzi nas ponownie Jolanta Sypuła. W tych dniach przeprowadzać będzie badania biorezonansem wraz z konsultacją.

Badania będą przeprowadzane w Lawendowej Stodole. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 511 477 065 lub e-mailowego: biuro@lawendowy.nantes.pl. Ilość miejsc jest ograniczona!

Lawendowa Stodoła

Na czym polega badanie biorezonansem? Biorezonans jest metodą diagnostyczną, w której każda komórka i narząd w ciele emituje fale elektromagnetyczne o charakterystycznej częstotliwości. Określony zakres drgań przypisuje się także pasożytom czy bakteriom. Zdrowe częstotliwości dla różnych narządów mogą ulec zakłóceniu z powodu choroby lub dysfunkcji. Biorezonans wykrywa te niepoprawne fale, co pozwala na dokładną analizę organizmu. W przeciwieństwie do zwykłych badań laboratoryjnych, biorezonans bada to, co znajduje się w tkankach i komórkach, a nie we krwi, dzięki czemu daje bardzo dokładny i obiektywny wynik. Badanie jest oczywiście bezinwazyjne i bezbolesne.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Jolanty Sypuły pt. Rola enzymów trawiennych w naszym organizmie” podczas Festiwalu Kultury Pełni Zdrowia bez Leków w Katowicach.

Kim jest Jolanta Sypuła? To dyplomowany zielarz i naturopata z Warszawy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W swojej pracy kieruje się zasadą, że medycyna naturalna z medycyną klasyczną nie powinny się wykluczać, a wzajemnie wspierać i integrować. Wierzy w to, że terapie naturalne zapewniają wszystko, co potrzebne w utrzymaniu właściwego stanu zdrowia w sposób naturalny, a całościowe podejście pozwala docierać do podłoża problemu, a nie tylko łagodzić i maskować jego objawy. Celem jej jest przywrócenie homeostazy organizmu oraz uruchomienie procesów samoregulacji i zdrowia.