30 lipca gośćmi Lawendowego Bazaru Nantesa będą Izabela Adamowska i Dobrosława Kwiatkowska!

Na tej edycji bazaru gościć będziemy dwie prelegentki zajmującymi się zdrowiem. Pierwszą z nich będzie Izabela Adamowska która poprowadzi wykład pt. „Medycyna chińska i japońska przez pryzmat medycyny zintegrowanej – Przypadki kliniczne”.

Wykład rozpocznie się o godzinie 12:00.

Drugą prelekcję poprowadzi Dobrosława Kwiatkowska, której tematem będzie: „Twoje pole informacyjne źródłem zdrowia, mądrości i równowagi na każdej płaszczyźnie”.

Rozpocznie się ona o godzinie 14:00.

Po każdym wykładzie będzie przeznaczony czas na pytania i odpowiedzi.

Oczywiście nie zabraknie naszych lokalnych wystawców z ich oryginalnymi produktami.

Bazar potrwa tradycyjnie od godziny 10 do godziny 18.

Wstęp na bazar jak zawsze jest bezpłatny!

W niedzielę będziecie mogli skorzystać także z masaży wykonywanych są przez dyplomowanego technika masażystę, Magdalenę Wytrykus, która jest laureatką konkursu Turniej Masażu województwa lubelskiego w 2022 roku. Pani Magdalena specjalizuje się w dostosowywaniu masażu do indywidualnych potrzeb klienta, z dużą uwagą na ich zdrowie i wymagania. 

Oferujemy szeroki wybór masaży, w tym:
– Masaż klasyczny
– Masaż leczniczy
– Masaż segmentarny
– Masaż relaksacyjny z użyciem gorących kamieni
– Drenaż limfatyczny 

Ceny i czas trwania masaży są następujące:

Masaż klasyczny/leczniczy/segmentarny/relaksacyjny: 180 – 200 zł / 60 – 90 minut
Drenaż limfatyczny: 220 – 250 zł / 60 – 90 minut

Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub mailowo. Aby umówić się na konkretną godzinę lub zadać pytania, skontaktuj się z nam pod adresem w.oszczeda@nantes.pl lub za pomocą SMS na numer telefonu 511 477 065. Oddzwonimy z propozycją ustalenia terminu. 

Masaże będą odbywać się w domu położonym obok Lawendowego Bazaru. To miejsce będzie całkowicie odizolowane od innych, co zagwarantuje naszym klientom przyjemną i intymną atmosferę, tworząc strefę komfortu.

Izabela Adamowska

Izabela Adamowska – 15 lat praktykuje jako terapeuta medycyny niekonwencjonalnej, zielarz i fitoterapeuta. Od 10 lat jest czynnym praktykiem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, uczennicą ITCM DAO Kraków i Uniwersytet Campus Brokshim w Tel Avivie. W terapiach korzysta z technik i metod w oparciu o pracę z energiami i elektrycznością zakotwiczoną w ciele ludzkim oraz na bazie zmian szlaków metabolicznych, w czym pomaga jej akupunktura tradycyjna, akupunktura interwencyjna i przeciwbólowa japońska według metod dr TANA, dr YAMAMOTO, starorosyjska medycyna ludowa, magnetoterapia systemu Osamu Ito i Kikko Matsumoto. Dzięki pracy technikami i metodami hirudoterapeutycznymi opracowanymi przez Zespół ITCM DAO Kraków przy współudziale ukraińskich i rosyjskich profesorów osiąga doskonałe efekty powrotu do równowagi ciała. Praktykuje również jako klawikoterapeuta metodami opracowanymi przez dr Ferdynanda Barbasiewicza oraz dr Janusza Kołodziejczyka. Aktualnie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, jako terapeuta manualny oraz jestem członkiem Międzynarodowej Izby Hirudoterapeutycznej a także należy do Europejskiej Izby Akupunkturzystów. Uczestniczy też w wyprowadzaniu chorych ze stanów śpiączki klinicznej.
Pani Iza nie raz prowadziła już u nas warsztaty, które cieszyły się duża popularnością.

Dobrosława Kwiatkowska

Dobrosława Kwiatkowska jest prezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Informacyjnej i energetycznej PTMIE oraz szefową firmie Healing Filelds. Prowadzi także swój gabinet terapii holistycznych, jest autorką licznych książek i publikacji. Autorytetem w dziedzinie terapii holistycznych.

Więcej o jej kompetencjach, wykształceniu i spojrzeniu na medycynę dowiecie się TUTAJ.

Przy okazji spotkania z tą pasjonującą osobą, odbędzie się promocja jej nowej książki!

Może chcą Państwo zostać jednym z naszych wystawców i promować siebie oraz swoje naturalne i zdrowe produkty?

Być może mają Państwo wiedzę z medycyny niekonwencjonalnej, naturalnej, chińskiej, holistycznej czy z zakresu homeopatii ? Może chcą Państwo podzielić się nią z innymi i chcą zostać jednym z naszych prelegentów na naszym Bazarze?

Bądź po prostu macie Państwo jakieś pytania odnośnie całego wydarzenia?

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. Będziemy tam informować o wszelkich nowościach. 

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065!