Leszek Zabrocki, Damian Janasz i Zdzisław Oszczęda gośćmi Lawendowego Bazaru Nantesa już 13 sierpnia

Kolejny raz zapraszamy Was do Mierzwina na pasjonujące wykłady, spotkanie z lokalnymi wytwórcami i ich produktami, oraz dyskusje o zdrowiu. Tym razem Bazar zacznie się o godzinie 11. A oto program naszych wykładów:

Oczywiście nie zabraknie naszych lokalnych wystawców z ich oryginalnymi produktami.

Bazar potrwa od godziny 11 do godziny 18.

Damian Janasz to miłośnik medycyny naturalnej, znawca suplementów diety, dyplomowany radiesteta, bioenergoterapeuta, masażysta i ekonomista.

Zdzisław Oszczęda

Zdzisław Oszczęda to odkrywca, wynalazca, pasjonat i założyciel spółki kapitałowej NANTES Systemy Nanotechnologii. Jego największym osiągnięciem jest produkcja zdeklastrowanej wody przy użyciu reaktora niskotemperaturowej plazmy, którą wprowadził na rynek, aby była dostępna dla każdego. Zajmuje się również modyfikacją struktur metali za pomocą niskotemperaturowej plazmy. Jest współautorem licznych publikacji naukowych oraz patentów z zastosowaniem wody plazmowanej oraz reaktora niskotemperaturowej plazmy.

Leszek Zabrocki to dyplomowany dietetyk, biolog molekularny i naturoterapeuta. W swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę praktyków pozyskaną ze studiów, szkoleń, konferencji, najnowszych publikacji naukowych i książek. Stosuję tylko naukowo przebadane procedury leczenia zdrowym i odpowiednio zbilansowanym pożywieniem i właściwą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb suplementacją. Z powodzeniem wykorzystuje fakt, iż natura wyposażyła nas w genialny system samoleczenia.

Może chcą Państwo zostać jednym z naszych wystawców i promować siebie oraz swoje naturalne i zdrowe produkty?

Być może mają Państwo wiedzę z medycyny niekonwencjonalnej, naturalnej, chińskiej, holistycznej czy z zakresu homeopatii ? Może chcą Państwo podzielić się nią z innymi i chcą zostać jednym z naszych prelegentów na naszym Bazarze?

Bądź po prostu macie Państwo jakieś pytania odnośnie całego wydarzenia?

Śledźcie Lawendowy Nantes TUTAJ na Facebooku a także TUTAJ na Instagramie. Będziemy tam informować o wszelkich nowościach. 

Więcej informacji o miejscu i każdej naszej imprezie zawsze na stronie www.lawendowy.nantes.pl.

Chcesz zostać wystawcą na Lawendowym Bazar Nantesa lub partnerem Bazaru? Zadzwoń po godzinie 16 pod numer +48 511 477 065